İç mimari tasarım ve uygulama konularında uzmanlaşmış bir ekibiz.

2008 yılında oluşturulan, 2012’den beri Bursa merkezli devam eden Hiyeldaim markası ile o günden bugüne kadar farklı coğrafyalarda birçok farklı sektörden kurum, kuruluş, işletme ve şahısların projelerine hayat verdik.

Kuruluşumuzdan itibaren tam kapsamlı hizmet anlayışını benimsedik; bir taraftan projelerinize tasarım aşamasında sunduğumuz kaliteli ve yaratıcı çözümlerimizle öne çıkarken, diğer taraftan da proje uygulama ve takip süreçlerinde de yer alarak projelerde son dokunuşa kadar yer alıyoruz.

Bize ulaşan her talebin doğru tasarımı hak ettiğine inanıyor ve sizin hayalinize en uygun olanı tasarlamaktan keyif alıyoruz. Projenizde hedefleri yerine getirmeye odaklı ve ilkeli bir ekiple, size ihtiyaç duyduğunuz çözümleri sunuyoruz.

Uygulama süreçlerinde kendi çalışma ilkelerini benimsemiş firmalarla çalışarak projenin doğru ve programa uygun ilerlemesini sağlıyoruz. Bizim detaylı ve sürdürülebilir yaklaşımımız, bizimle partner olarak çalışan tüm firmalarımızın da yapısal bütünlüğünü sağlıyor.

İçinde bulunduğumuz projelerde enerjimiz, aidiyetimiz ve bakış açımızın bizlere sunduğu öz güvenle projenin başından sonuna kadar tüm detaylar ekibimizin kontrolünde ilerler ve sonuçlanır.