Skip to main content

Hiyeldaim, ürün tasarımı, iç mimari tasarım ve uygulama, stand tasarımı ve ambalaj tasarımı konularında doğru çözümleri sunan bir yapıya sahiptir.

2008 yılında temelleri atılmış, 2012’den beri Bursa merkezli devam eden,o günden bugüne kadar farklı coğrafyalarda birçok farklı sektörden kurum, kuruluş, işletme ve şahısların projelerinde tasarım ve danışmanlık olarak yer almıştır.

Kuruluşundan itibaren tam kapsamlı hizmet anlayışını benimsemiş; bir taraftan projelerinize tasarım aşamasında sunduğumuz kaliteli ve yaratıcı çözümlerimizle öne çıkarken, diğer taraftan da proje uygulama ve takip süreçlerinde de yer alarak projelerde son dokunuşa kadar yer almaktadır.
Hiyeldaim’e ulaşan her talebin doğru tasarımı hak ettiğine inanıyor ve sizin hayalinize en uygun olanı tasarlamaktan keyif alan bir deneyim merkezidir. Projenizde hedefleri yerine getirmeye odaklı ve ilkeli bir ekiple, size ihtiyaç duyduğunuz çözümleri sunmaktadır.

Uygulama süreçlerinde kendi çalışma ilkelerini benimsemiş firmalarla çalışarak projenin doğru ve programa uygun ilerlemesini sağlayarak, detaylı ve sürdürülebilir yaklaşım ile ,partner olarak çalışan tüm firmaların da yapısal bütünlüğünü sağlamaktadır.

Yer aldığı projelerde enerjisi, aidiyeti ve bakış açısı ve sektöre adım attığı günden itibaren kazandığı öz güvenle projenin başından sonuna kadar tüm detaylar Hiyeldaim’in kontrolünde ilerler ve sonuçlanır.